OMUZ OMUZA BAŞARACAĞIZ

Videoyu Aç OMUZ OMUZA BAŞARACAĞIZ
A
a

Çankaya Mahallesi’nde düzenlenen Atatürkçü Genç Eskişehirliler Birlik Toplantısı’nda konuşan CHP’li belediye başkanları, 31 Mart seçimlerinde gençlerin mutlaka oy kullanması gerektiğini vurguladı.

 
CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın da katıldığı Atatürkçü Genç Eskişehirliler Birlik Toplantısı’nda, Büyükerşen, Kurt ve Ataç gençlerin mücadeleye katılmasının kendilerine gurur verdiğini belirtti. Ahmet Ataç: “Bu şehre özgür, ekonomik ve güvenli olduğu için geldiniz. Bu seçim de o kadar önemli ki… Eğer biz büyük illeri alırsak ki bundan şüphem yok; devamı da gelecek. Bu yüzden canla, başla çalışacağız. Her yerde yan yana duracağız, omuz omuza olacağız, dik duracağız. Kimseye taviz vermeyeceğiz. Burada Kazım Başkan’a kazandıracağız, Büyükşehir’de Yılmaz Hoca’ya, Tepebaşı’nda da ben devam edeceğim.”

HALKÇI, ATATÜRKÇÜ BELEDİYE
Başkan Kurt: “Biz, Eskişehir’de gerçekten halkçı, sosyal demokrat ve Atatürkçü bir belediye yaratmak istiyoruz. Gençlerin seçimlerde sadece oy vermesi yeterli değil. Buradaki gençlerin aktif olarak seçim çalışmalarına katılması gerekiyor. Biz, sizlerden bunu istiyoruz. Eskişehir cumhuriyet kenti. Eskişehir demokrat, aydınların da çok olduğu bir kent. Ben gençlere, gençliğe, geleceği tayin edecek olacak tüm arkadaşlarıma güveniyorum.”

“GÜZEL İŞLER YAPACAKSINIZ”
Yılmaz Büyükerşen: “Eskişehir Cumhuriyet kentidir, Atatürkçü, laik insanların şehridir, bu yüzden özel, farklı bir şehirdir. Ülkenin yarınını tayin edecek, nasıl yönetilmesi gerektiğini belirleyecek olanlar sizlersiniz. Sizlerin istekleri, iradesi, çabası bu anlamda en büyük etkendir. İnanıyorum ki bu sinerji ile daha güzel yarınlar için çok güzel işler yapacaksınız. Her birinizi alınlarınızdan öpüyorum.” HM
 
1000
icon
Vural 29 Ocak 2019 12:52

ortada bir tezatlık var. bu gençlere yol vermeden gençlik vurgusu yapıyorlar.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi