ÖRNEK ALINSIN

Videoyu Aç ÖRNEK ALINSIN
A
a

CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer, Eskişehir’de sokak ve öbek örgütlenmesi modelini uygulayan bir heyetle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcılarını ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Eskişehir’de yapılan bu çalışmanın örnek alınması gerektiğini söyledi.


RAPORLARI TESLİM ETTİLER
Eskişehir’de yaşayan ve seçimlerde sokak ve öbek örgütlenmesi modelini başarıyla uygulayan emekli öğretmenler CHP Genel merkezini ziyaret etti. Genel Merkezde PM Üyesi ve Parti İçi Eğitim Koordinatörü Gaye Usluer’in eşlik ettiği eğitimciler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun, Yıldırım Kaya ve Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı Birimi ile görüşerek çalışmalarını anlattı. Genel ve yerel seçimlerde sokak örgütlenmesi ve öbek örgütlenmesi modelini uyguladıklarını ve bu konuda başarı gösterdiklerini ifade eden öğretmenler çalışma raporlarını da CHP Genel Merkezine teslim etti.
BAŞARIYA DÖNÜŞMELİ
Seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi için çalışan emekli öğretmenlerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir’de öbek örgütlenmesi için yaptıkları çalışmanın çok kıymetli olduğunu ve örnek alınacağını belirtti. Yerel seçim başarısının genel seçim başarısına dönüştürmenin hedeflenmesi gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu çalışmaya kalınan yerden devam edilmesi gerektiğini vurgulayarak ekibe teşekkür etti.
ÖRNEK ALINMALI
Parti İçi Eğitim Koordinatörü olan CHP PM Üyesi Usluer ise, “Emekli öğretmenlerimiz ile sokak ve öbek örgütlenme modelini birlikte çalışmıştık. Eğitimci olmalarının da katkısıyla bu süreçte çok başarılı bir çalışma yaptılar. Hepsinin emeği çok kıymetli. Raporlarını da hazırlayıp Genel Merkeze sunmaları yerinde oldu. Eskişehir Sayın Genel Başkanımızın dediği gibi örnek alınması gereken bir kent, her anlamda örnek alınıp başarının da Türkiye geneline yayılması ve genel seçimlere sirayet etmesi gerekiyor” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi