SEÇİMİN NABZI - 38 GÜN KALDI

Videoyu Aç SEÇİMİN NABZI - 38 GÜN KALDI
A
a

SEÇİMİN NABZI - 38 GÜN KALDI

BU SEÇİMİ BİZ KAZANACAĞIZ!

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan’ın Yıldıztepe Mahallesinde bulunan seçim ofisini ziyaret etti. Eskişehir için çok çalışacaklarını vurgulayan Sakallı, “Tek bir şeye ihtiyacımız var, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, çalışmak, çalışmak, çalışmak... Yılmadan çalışmak, yorulmadan çalışmak, bıkmadan çalışmak, Yıldıztepe için, Odunpazarı için, Eskişehir için, 12 ilçemiz için, ülkemiz için hep birlikte çalışacağız, birbirimizden asla vazgeçmeyeceğiz” dedi. “Bu şehrin uzak- yakın tüm mahallelerinde bir olacağız, diri olacağız, hep birlikte Eskişehir olacağız” diyerek sözlerine devam eden Sakallı, “Biz, bize oy verenler kadar, vermeyenlerin de belediye başkanıyız. Şimdi yapmamız gereken 31 Mart akşamına kadar geçmedik sokak, çalmadık kapı, dokunmadık yürek, sıkmadık el bırakmayacağız. Göreceksiniz biz bu seçimi Odunpazarı’nda, Tepebaşı’nda ve Büyükşehir’de kazanacağız” ifadelerini kullandı.
----------------------------------------------------
UTANÇ DUYDUM

Cumhur İttifakı’nın Odunpazazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Odunpazarı’nda bir vatandaşın çöp konteynırını karıştırırken göründüğü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da grup toplantısında gündeme getirdiği fotoğraf ile ilgili açıklama yaptı. Doğan, “Bu görüntü hali hazırda belediye başkanlığı yapan Sayın Kazım Kurt’u hiç mi üzmemektedir. Odunpazarı ilçesinin sınırları içinde 404 bin 267 vatandaşımız yaşamaktadır. Bu vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılarda, en az Hükümetimiz kadar Odunpazarı Belediyemiz de sorumludur” dedi. “Buradan söz veriyorum. 1 Nisan’dan sonra Odunpazarı ilçe sınırları içinde böyle bir olay kesinlikle yaşanmayacaktır” diyen Doğan, “Kendi yönettiği ilçe sınırları içinde çöpten yiyecek toplayacak insanlar varken, bunun sorumluğunu ve utancını omzunda ve yüreğinde taşımayacak insanlardan değiliz. Bir Odunpazarlı olarak kurgu olduğu söylenen bu fotoğraftan utanç duyuyorum. Aynı utancı hissetmeye, mevcut belediye başkanını da davet ediyorum.”
--------------------------------------------------------
VATANDAŞLA BULUŞTU
,

AK Parti Sarıcakaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Çam, 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarına devam ediyor. Bir kahvede vatandaşlarla bir araya geldiği fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşan Çam, şu notu düştü: “Sarıcakaya kaymakamımız sayın Mustafa Nevzat Mercan ve tarım ilçe müdürlüğü personeli ile birlikte Kapukaya mahallemizde tarımsal ilaçlama ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik.”
--------------------------------------------------------
HAYAT PAHALI!

Emek Mahallesini ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, önünden geçtiği bir kahveye girerek vatandaşlarla buluştu. İstek, şikâyet ve önerileri dinleyen Başkan Kurt, vatandaşlarla güncel siyasetten 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kadar birçok konuda sohbet etti. Pahalılıktan dolayı alım gücünün düştüğünü ifade eden Başkan Kurt, “Tarım ve hayvancılık bitti. Düşünsenize Türkiye Çin’den ay çekirdeği ithal ediyor. Türk üreticinin çekirdekleri ise depoda kalmış, üstelik Çin’den ithal edilen çekirdek daha pahalı. Bu durum sadece çekirdek için geçerli değil, birçok tarım ürününü ithal ediyoruz. Mısır, buğday, nohut, fasulye… Meyve ve sebzenin fiyatı aldı başını gitti. İnsanlar evine meyve sebze alamıyor. Kırmızı et zaten evlere girmiyor” diye konuştu.
-------------------------------------------------------- 
BİR ADAY!

CUMHUR İTTİFAKI ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KADİR BIYIK
MEMLEKET: ÇİFTELER
MESLEK: İŞ ADAMI
YAŞ: 34
----------------------------------------------------
BİR YORUM!

Eskişehir’e emeğinizden dolayı size çok minnettarız hocam, iyi ki varsınız + iyi ki bizimlesiniz. Oyumuz elbette ki size
(ALPAY PULAT)
-------------------------------------------
BİR VAAT!

CUMHUR İTTİFAKI ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI VOLKAN DOĞAN:
31 Mart yerel seçimlerinden hemen sonra gerçekleştirmeye başlayacağımız projelerimizle Odunpazarı’nda yaşayan hemşerilerimizin pazar alışverişi yapma konusunda sıkıntısı kalmayacak. Kapalı ve modern pazaryerleri ile her mahallede haftanın 7 günü açık olan ve ulaşım sorununu ortadan kaldıran hizmet anlayışıyla pazarlarımızı mahallelilerimize kazandıracağız.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi