Tek kurtarıcı Erdoğan’dır

Okunma: 240
Videoyu Aç Tek kurtarıcı Erdoğan’dır
A
a

Günyüzü 6. Olağan İlçe Kongresine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, “Tek kurtarıcımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

Günyüzü ilçesine gelen ve bir dizi temasta bulunan Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ve Milletvekili Nabi Avcı’ya, Emine Nur Günay ve AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü de eşlik etti. Kongrede konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, “Tabi ki bir davamız var, tabi ki bir liderimiz var ama hepimiz AK Parti’nin gerçek sahipleriyiz. AK Parti’nin gerçek sahipleri gibi de kuruluşundan bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonra da çalışmamız gerekiyor. Bu memleket çok badireler atlattı. Kurulduğundan bugüne kadar biz 28 Şubatları gördük mü? Gördük. Biz 17-25 Aralıkları yaşadık mı AK Parti olarak? Yaşadık. Parti kapatmalarını yaşadık mı? Yaşadık. 15 Temmuz'u hep birlikte dava arkadaşlarımızla AK Parti’nin gerçek sahipleriyle beraber bunlarla mücadele ettik mi? Ettik. Çok şükür bunların üstesinden hep birlikte geldik mi? Geldik. Liderimiz sayesinde geldik. Bu milletin, bu İslam’ın, bu coğrafyanın, bu ümmetin tek ve tek bundan sonraki kurtarıcısı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği için geldik” dedi. Eski Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ise, “Türkiye bir ateş çemberinin içinden geçiyor. Çok şükür 15 Temmuz gecesinde de görüldüğü üzere, başka kumpasları aşarken birlik içinde, beraberlik içinde, kardeşlik içinde, kardeşlik hukukuna riayet ederek, kardeşlik nezaketine riayet ederek çalıştığımız zaman aşamayacağımız bir iş Allah’ın izniyle yok” ifadelerini kullandı. Öte yandan, yapılan kongrede Mehmet Tevfik Şahin yeniden başkan seçildi.
Sivrihisar’da gerçekleşen 6’ncı Olağan İlçe Kongresinde de konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, “Sadece 2023 değil 2053’ümüz var, 2071’imiz var ama en önemlisi ülkenin geleceği için, milletimizin geleceği için, bekası için en önemli seçim 2019’daki seçim” dedi. Yapılan kongrede Yasin Kas yeniden başkan seçildi. İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi