ÜNAL’IN SON UMUDU

Videoyu Aç ÜNAL’IN SON UMUDU
A
a

Bir haftadır Başkent Ankara’da Spor Toto ve TFF’den gelecek yeni sezon gelirlerini almak için çabalayan Başkan Halil Ünal’ın, olumlu sonuç alamadığı öğrenildi. Ünal’ın son umudunu stadyum ve forma reklam sponsorlukları…


 
Çıkmaza girdi
Kapıya gelen FIFA dosyalarını ve günü gelen taksitleri ödemesi gereken Başkan Halil Ünal, gerekli maddi kaynağı bulamadığı için çıkmaza girdi. Kulach, Sissoko, Toko, Bienvenu ve Defederico gibi oyuncuların dosyalarını yapılandıran ve taksitle ödeme yaparak puan silme cezasının önüne geçen Başkan Ünal, bu ayın ve Haziran ayının sonunda yatırılması gereken taksitleri ödeyecek para olmadığı için, Eskişehirspor’u puan silme cezaları tehdit edecek.
 
İstediği gibi olmadı
Edinilen bilgilere göre Türkiye Futbol Federasyonu’nda (TFF) ve Spor Toto’da yeni sezon gelirlerini almak için büyük çaba harcayan Başkan Ünal, bu görüşmelerden şu ana kadar olumlu cevap alamadığı, Genel Kurul tarihine kadar da bu gelirleri temlike gitmeden almak için çalışmalarına devam edeceği öğrenildi.
 
Son çare sponsorluklar
Ünal’ın umut bağladığı Stadyum isim sponsorluğu ve forma reklam gelirleri konusunda ise henüz ciddi bir adım atılmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isim sponsorluğunun ‘ETİ’ye yakışır’ demesinin ardından, bugüne kadar geçen süre içinde henüz ETİ ailesi ile görüşme fırsatı bulamayan Başkan Ünal’ın, önümüzdeki günlerde bu görüşmeyi gerçekleştireceği gelen haberler arasında.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi