Vali Çakacak’a TSYD rozeti

Okunma: 354
Videoyu Aç Vali Çakacak’a TSYD rozeti
A
a

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Vali Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti. Dernek yönetimi, Çakacak’ı onursal üye görmek istediklerini belirterek, TSYD rozeti takdim etti.

Makamında konuk etti
Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi Başkanı Sadi Seda’yı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ayhan Aydıner, Erhan Ünal, Erkan Midilli, Nazım Aydın ve Deniz Açık’ı makamında kabul etti. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirten Vali Çakacak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şehrin daha çok gelişmesi ve kalkınması için sporun önemine vurgu yaptı.
 
Çakacak başarı diledi
Çakacak, sporun özendirilmesi adına etkin bir rol oynayan TSYD Şube Başkanı Sadi Seda’ya ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Ziyarette konuşan TSYD Eskişehir Şubesi Başkanı Seda da, kamu yararına çalışan TSYD'nin görevleri hakkında bilgi verdi. Spor medyasının akreditasyonları konusundaki tek yetkili kuruluş olduklarını belirten Başkan Seda, onursal üye olarak görmek istedikleri Vali Çakacak’a TSYD’nin rozetini takdim etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi