Yanınızda olacağız

Videoyu Aç Yanınızda olacağız
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, dolu yağışının tarlalara büyük zararlar verdiği Kalkanlı, Aksaklı ve Büyükdere Mahallelerinde incelemelerde bulunarak üreticilere geçmiş olsun dileklerini iletti.

 Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, geçtiğimiz hafta meydana gelen dolu yağışı neticesinde tarlaların büyük oranda hasar gördüğü Kalkanlı, Aksaklı ve Büyükdere Mahallelerini ziyaret etti.
Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü yetkililerinin de bulunduğu ziyaretlerinde üreticiler ile bir araya gelen Başkan Ataç; mısır, ayçiçeği, buğday, arpa, soğan ve pancar tarlalarında oluşan hasarı yerinde gördü. Üreticilere geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Ataç, “Ne yazık ki geçtiğimiz hafta etkili olan dolu yağışı, üreticilerimizi son derece olumsuz etkiledi. Hasat öncesinde ürünler büyük ölçüde zarar görürken; tarlalardaki sulama sistemlerinin bile kullanılamaz hale geldiğini gördük. Bu zor zamanlarında elbette üreticilerimizin yanında olacağız. Uzman arkadaşlarımız ile birlikte yerel üreticilerimizin her konuda yanlarında ve yardımcıları olmaya devam edeceğiz. Tüm üreticilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Ataç’ı mahallelerinde ağırlayan Kalkanlı, Aksaklı ve Büyükdere Mahallesi sakini üreticiler de ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti. Başkan Ataç daha sonra Nemli Mahallesi’nde gerçekleştirilen şükür duasına katıldı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi