ÇUKURHİSAR’A YENİ DİŞ KLİNİĞİ

Videoyu Aç ÇUKURHİSAR’A YENİ DİŞ KLİNİĞİ
A
a

Tepebaşı Belediyesi örnek sağlık uygulamaları kapsamında, Çukurhisar Mahallesine diş kliniği kazandırdı. Bir aylık sürede yaklaşık 100 vatandaşın hizmet aldığı kliniğin resmi açılış töreni, mahalle sakinlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.


Çukurhisar Mahallesi Atatürk Caddesi Belediye Ek Hizmet Binası’nda yaklaşık bir aydır hizmet veren Çukurhisar Diş Kliniği’nin açılışına Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra Belediye Meclis üyeleri, Çukurhisar Mahalle Muhtarı Cihan Koçak, Hisar Mahallesi Muhtarı İbrahim Çakar ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

YARIM GÜN GELECEĞİM
Burada bir konuşma yapan Başkan Ataç klinik hakkında bilgiler vererek, “Şirintepe Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizin ardından Çukurhisar’da da böyle bir imkan yaratmaya çalıştık. Burada hem çocuk hem de büyüklerin muayene ve tedavisi yapılıyor. Şimdiye kadar yaklaşık 100 kişinin işlemleri yapıldı. Diş ağrıları, dünyada azap edebilecek kadar sıkıntılı ağrılardır. Ama insanlar diş tedavilerini ve bakımlarını ihmal edelerse bu ağrıları çekiyorlar. Burada haftanın 2 günü arkadaşlarımız hizmet verecek. Ben de seçimlerin ardından haftada yarım gün burada çocuklarımızı muayene etmeyi düşünüyorum. Böylelikle sizlerle de daha sık buluşup görüşmüş oluruz. Bu kliniğin açılmasında çok büyük katkısı olan sevgili meslektaşım Ayşe Hanım, aletlerini hediye etti. Çok önemli bir şey yaptı, yıllardır beraber çalıştığımız bir meslektaşımın böyle hayırlı bir iş yapması benim için de çok önemli” ifadelerini kullandı. Çukurhisar Diş Kliniği’ne malzeme desteğinde bulunan Ayşe Bozkaya da “Ne olduysa sizin sayenizde oldu. Siz bu imkanı bize sağladınız, ben size teşekkür ediyorum” dedi.

100’ÜNCÜ MUAYENE
Daha sonra Bozkaya’ya teşekkür plaketi ve çiçek takdim eden Başkan Ataç,  Çukurhisar Diş Kliniği’nin açılış kurdelesini de mahalleli kadınlar ile birlikte kesti. Başkan Ataç açılış töreninin ardından klinikteki 100. muayeneyi de kendisi yaptı. Çukurhisar sakinleri de Başkan Ataç’a mahalleye kazandırılan diş kliniğinden ötürü teşekkürlerini iletti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi