Açık havuz faaliyete giriyor

Videoyu Aç Açık havuz faaliyete giriyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde yer alan açık havuz yarın hizmete açılacak. Havuzdan hem yüzme sporu ile ilgilenenler yararlanacak hem de sıcaklarda açık havuzda serinleyerek eğlenmek isteyen vatandaşlar faydalanabilecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Dünya standartlarında

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin uluslararası Leeds sertifikalı çevreci binası Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi bu yıl da hijyen standartlarına uygun açık havuzu ile kent halkına hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle çocuklara 4 mevsim yüzme sporuyla ilgilenme imkanı tanıyan dünya standartlarındaki merkez, yaz aylarında hizmet veren açık havuzu ile ailelere eğlenceli ve sağlıklı zaman geçirebilme fırsatı sunuyor.

 

Haftanın 6 günü hizmete açık

Su Sporları Merkezi Açık Havuzu, ailelerin çocukları ile birlikte güven içinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyor. Yarın hizmete açılacak olan ve pazartesi günleri hariç haftanın her günü 10.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet veren açık havuz ve H2O Kafe ailelerin çocukları ile birlikte güven içinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyor. Yetkililer, havuz kurallarına uyulmasının katılımcılar açısından hayati önem taşıdığına da dikkat çekti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi