TKİ Tavşanlı Linyitspor deplasman maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı TKİ Tavşanlı Linyitspor deplasman maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kütahya Şubesi Liseler Komisyonu Başkanlığı, Peygamberimizin hayatını konu alan ödüllü “Liseli Gençler Efendimizin İzinde” isimli Siyer-i Nebi Yarışması için kayıtların 27 Kasım’a kadar uzatıldığını duyurdu.

9 Aralık 2023 tarihinde 81 ilde aynı zamanda düzenlenecek sınav ile ilgili AGD Kütahya teşkilatı, Kütahya merkez ve ilçelerindeki Liselerde hummalı bir çalışma yürütüyor. Tüm lise öğrencilerini yarışmaya katılmaya davet eden Liseler Komisyonu, yarışmaya www.efendimizinizinde.com internet adresinden başvuruda bulunulabileceğini açıkladı.

Sınava başvuran Lise öğrencileri Şerafettin Kalay’ın kaleminden “Alemlere Rahmet olarak gönderilen elçi Hz Muhammed (S.A.V)” adlı kitaptan yarışmaya tabi tutulacak. Öğrenciler kitaplara Anadolu Gençlik Derneği İl ve İlçe Temsilciliklerinden ulaşabilecek. Yarışmada dereceye giren gençler hem Kütahya geneli, hem de Türkiye geneli ödüllendirilecek.