Avcılar Belediyesi’nden Büyükerşen’e Ziyaret

Videoyu Aç Avcılar Belediyesi’nden Büyükerşen’e Ziyaret
A
a

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve belediye bürokratları, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Eskişehir’de hayata geçirilen başarılı şehircilik çalışmalarını yerinde incelemek isteyen heyet, Büyükşehir Belediyesi tarafından Eskişehir’e kazandırılan tematik parklar, müzeler ve Büyükşehir Belediyesi tesislerini gezdiler.
Su sporlarına da büyük ilgisi olan Başkan Hançerli, SarısungurGöletinde yapılan Durgunsu Kano Türkiye Kupası sporcularını da ziyaret ederek başarılar diledi. Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ve beraberindeki ekip, 2 gün boyunca Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi, Park ve Bahçeler Dairesi, Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi tesislerini, Sazova bilim Kültür ve Sanat Parkı içerisinde bulunan Masal Şatosu ve Hayvanat Bahçesini, Kentpark’ı incelediler. Odunpazarı Evleri bölgesinde bulunan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, Odunpazarı Modern Müze, Kurtuluş Müzesi ve Cam Sanatları Müzesi ziyaretlerinde ise Avcılar Belediyesi ekibine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eşlik etti. Hançerli ve ekibinin Eskişehir’deki son durakları ise Porsuk’ta bot gezisi, Ulus Meydanı ve Üretici Market oldu.
 Eskişehir’deki şehircilik anlayışı hakkında örnekler almak istediklerini belirtenAvcılar Belediye Başkanı Hançerli, “Sosyal Belediyecilik anlayışının en iyi temsillerinden biri olan Eskişehir Büyükşehir Belediyemizin topluma kazandırdıkları ile gurur duyuyor, Büyükerşen Hocama çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum. Bizlerde tüm ekip arkadaşlarımla birlikte bu başarılı çalışmaları yerinde incelemek istedik. Misafirperverlikleri için Hocama ve tüm ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, gerçekleştirdikleri nezaket ziyareti için Av.Turan Hançerli ve beraberindeki ekibine teşekkür ederek başarılar diledi.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi