Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine devam ederken, “Tepebaşı olarak büyük bir aileyiz. Aramızdaki bağ daha da kuvvetlenerek devam edecek” dedi.

Eskişehir adayı Ünlüce: Şehri kötüleyerek siyaset olmaz Eskişehir adayı Ünlüce: Şehri kötüleyerek siyaset olmaz

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç Şirintepe ve Uluönder mahallelerinde çok sayıda esnafı dükkanlarında ziyaret etti ve bol kazançlar diledi. Mahalle esnafı ile tek tek görüşen Başkan Ataç, uğradığı kahvehanelerdeki vatandaşlarla da sohbet etti. Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Ataç, “Hemşehrilerimiz ile her noktada bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Bugün de Şirintepe ve Uluönder mahallelerindeki esnafımıza hayırlı işler diledik. Tepebaşı olarak çocuğuyla, genciyle, kadınıyla, deneyimli vatandaşlarımızla büyük bir aileyiz. Aile dediğimiz şey öyle hemen oluşan bir şey değil. 20 yıldır karşılıklı sevgi, saygı, anlayış ile bugünlere geldik. Bundan sonra da aramızdaki bağ daha da kuvvetlenerek devam edecek” ifadelerini kullandı.

Başkan Ataç’a CHP İl Başkanı Talat Yalaz, Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Nazan Erşahin, Şirintepe Mahalle Muhtarı Selami Çetin, Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler, Meclis Üyesi Adayları Özdemir Kayhan ve Vural Yörük de eşlik etti.

Kaynak: Bülten