Sezonu kupalarla tamamlayan A ve B takımları Başkan Kurt’tan şampiyonluk yemeği sözü aldı.

Odunpazarı Belediye Meclisi 3’üncü birleşim 1’inci oturumu öncesinde Odunpazarı S.K. Kız Hentbol Takımları Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Bu sezon Eskişehir’de düzenlenen il turnuvasında Odunpazarı S.K’nın A takımı şampiyon olurken B takım ise turnuvayı ikinci sırada tamamladı. Eskişehir’i 2’nci Lig’de temsil eden ve sezonu lider olarak tamamlayan ve mart ayınca oynanacak play off maçlarında Eskişehir’i temsil edecek olan Odunpazarı S.K. A Takımı, Başkan Kazım Kurt’tan şampiyonluk yemeği sözü aldı.

ESOGÜ’de nadir hastalıklar ile ilgili bilgilendirme etkinliği düzenlendi ESOGÜ’de nadir hastalıklar ile ilgili bilgilendirme etkinliği düzenlendi

Başkan Kurt, tüm sporcuları ve antrenörleri kutlayarak, “Amatör sporların temel amacı yarışmaktır ama yarışırken de 1’inci olursanız ayrıca mutlu oluyoruz. Esas olan kız çocuklarımızın bir başarı sonucunda ailesine, kendisine, bütçesine ve öğrenim hayatına katkıda bulunmasını sağlamak. Eğer bunu gerçekleştirirsek biz görevimizi yapmış oluruz. Odunpazarı Belediyesi’nin illa bu kupalara ihtiyacı yok. Ama Odunpazarı Belediyesi gibi kamu gücünü kullanan kulüplerin sizin gibi çok sporcu yetiştirmeye ihtiyacı var. Altyapıdan, küçüklükten alıp büyük takımlara sporcu yetiştirebilmek gibi bir görevimiz olduğunu düşünüyorum” diyerek sporcuların başarılarının devamını diledi.

Muhabir: M. ANIL AKSOY