Bilecik’in Tarım Ve Hayvancılık Konuları Ele Alındı

Videoyu Aç Bilecik’in Tarım Ve Hayvancılık Konuları Ele Alındı
A
a

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde düzenlenen ’Bilecik Tarımını Bereketlendirecek Toplantı’ telekonferans sistemiyle gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde düzenlenen ’Bilecik Tarımını Bereketlendirecek Toplantı’ telekonferans sistemiyle gerçekleştirildi.
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, toplantıda ilin tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile bu faaliyetlerde ziraat odalarının rolünün görüşüldüğü belirtti. Beydemir, "Üniversitemiz Ziraat Fakültesi, TEMA Bilecik İl Temsilciliği ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin ortak çalışması ile toplantıda ilimizdeki tarımsal faaliyetler, hayvancılık çalışmaları, sorunlar ve çözümler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Bilecik merkez ve ilçe ziraat odası başkanlarının konuşmacı olarak katıldığı toplantıda ulusal ve bölgesel ölçekte sorun ve öneriler dile getirildi. Toplantıda ayrıca Bilecik tarımsal yapısının güçlendirilmesinde ziraat odalarının katkısının daha fazla olabilmesi için görüş ve öneriler değerlendirildi" dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi