BİR KEZ DAHA EK SÜRE TALEBİ

Videoyu Aç BİR KEZ DAHA EK SÜRE TALEBİ
A
a

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) ulusal kulüp lisansı alamayan kulüplere verdiği ek süre dün doldu. Lisans alamayan Eskişehirspor, -3 puan cezayı önleyebilmek için TFF’den bir kez daha ek süre istedi.

İkinci süre dün doldu
Ulusal Kulüp Lisansı alamayan kulüpler için eksik evrakların tamamlanması için Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ikinci kez verilen ek süre, 15 Ekim (dün) tarihi itibari ile doldu. Eskişehirspor Kulübü, Ulusal Kulüp Lisansı alınması için gerekli olan imzaları ikinci kez verilen ek sürede toplayamadı.
 
TFF’ye başvurdular
SGK ve Vergi Dairesi’nin yanı sıra, alacaklı futbolcular, teknik adamlar ve alacaklı kulüplerden imza alamayan Eskişehirspor Kulübü, TFF’ye başvurarak ek süre talebinde bulundu. Eskişehirspor Kulübü’nün yanı sıra Bursaspor ve bazı kulüplerin de TFF’ye başvurarak ek süre istediği öğrenildi.
 
3 puan silinmişti
TFF Lisans Kurulunun, kulüplerden gelen erteleme talebine ne cevap vereceği ise henüz bilinmiyor. Kulüplerin teklifi kabul edilmediği taktirde Eskişehirspor’a -3 puan silme cezası gelebilecek. Geçen sezon ulusal kulüp lisansını alamayan ve 3 puanı silinen Eskişehirspor, aynı cezayı bir kez daha istemiyor.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi