Bölgeye hizmet

Videoyu Aç Bölgeye hizmet
A
a

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi yönetici şirketi ATAP AŞ’yi ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç ile bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Genel Sekreter Doç. Dr. Cenk Karakurt ve Rektör Danışmanı Öğretim Görevlisi Özgür Özcan, ATAP AŞ’yi ziyaret etti. Ziyarette ATAP A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç ve Genel Müdür Dr. Sedat Telçeken yer aldı. Gerçeklesen ziyarete ilişkin olarak Genel Müdürü Telçeken, ATAP AŞ’nin yürütmüş olduğu çalışmalar ve teknoparklar hakkında bir sunum gerçekleştirdi.
ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR
ATAP AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını aktararak, “ATAP A.S. 2 şehir, 4 üniversite ve tek ekosistem mottosuyla bölgeye hizmet etmektedir. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitemiz de bizim birlikte çalıştığımız, önemli çalışmalara imza attığımız ve birlikte çalışmaktan keyif aldığımız bir kurum” dedi.
ODAK NOKTASI OLACAĞIZ
Bilecik Seyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir ise, “Bilecik ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi konum itibariyle teknoloji odak noktası olma yolunda ilerlemektedir. Bu konuda ATAP A.Ş’nin bizlere olan katkısı çok büyük, birbiriyle yakın ilişkiler içinde bulunan iki kentin, yeni teknolojilerin geliştirilmesinde is birliği yapması her iki kentin sanayisine ve ticaretine zaman içinde çok büyük katkılar sağlayacaktır” diye konuştu.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir