Çanakkale’Ye Atanan Afyonkarahisar Müftüsü Şükrü Kabukçu Cemaatten Helallik İstedi

Videoyu Aç Çanakkale’Ye Atanan Afyonkarahisar Müftüsü Şükrü Kabukçu Cemaatten Helallik İstedi
A
a

Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Çanakkale İl Müftülüğüne Atanması Nedeniyle Kıldırdığı Cuma Namazında Cemaatle Vedalaştı.

Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Çanakkale İl Müftülüğüne atanması nedeniyle kıldırdığı Cuma namazında cemaatle vedalaştı.
Corona virüs nedeniyle bir süredir ibadete kapalı olan camiler, 74 gün sonra Cuma namazı ile birlikte yeniden ibadete açıldı. Vatandaşlar cami maske takarak, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde namaz kıldı. Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu da imaret camisinde Cuma namazını kıldırdı. Yakın zaman önce Çanakkale müftülüğüne tayini çıkan kabukçu hoca hutbede cemaate veda ederek helallik istedi. Müftü Kabukçu, “Afyonkarahisar’da çok anlamlı ve güzel günler geçirdim. Hep birlikte el ele verdik güzel hizmetler yapmaya çalıştık. Güzel bir söz vardır, ‘Çalıştığınız, görev yaptığınız yeri memleket olarak, eviniz olarak görmezseniz, hiçbir şey yapamazsınız’ diyorlar. Biz Afyonkarahisar’ı evimiz olarak gördük ve öyle hizmet etmeye çalıştık.”dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi