Çocuklar Seramik Atölyesinde Hünerlerini Sergiledi

Videoyu Aç Çocuklar Seramik Atölyesinde Hünerlerini Sergiledi
A
a

Çocuklar Seramik Atölyesinde Hünerlerini Sergiledi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediyesi tarafından geçtiğimiz haftalarda başlayan Müze Akademi etkinlikleri kapsamında çocuklar, seramik atölyesinde bir araya gelerek hünerlerini sergiledi.
Yaşayan Şehir Müzesinde düzenlenen aktivitede çocuklar yaptıkları çalışmalarla aileleri ve eğitmenlerin takdirini kazandı. Çocuk ve ailelerin büyük bir beğeniyle takip ettikleri etkinlikler ile çocuklar, becerilerini ortaya koymanın yanı sıra yeni arkadaşlıklar kurma imkanı buluyor. 5-9 yaş arasındaki çocukların katılarak hem eğlendiği hem de yeni bilgiler öğrendiği Müze Akademi Kasım ayı etkinliklerine yoğun ilgi dolayısıyla yenileri eklendi.
Yaşayan Şehir Müzesinde yapılan açıklamada, "Buna göre çocuklar Kasım ayında düzenlenecek olan çocuk yogası, enstrüman atölyesi, tişört boyama, hat sanatı, anne-çocuk kitap okuma ve taş boyama aktiviteleriyle buluşacak. Yaşayan Şehir Müzesi içerisinde ve bahçesinde, salgınla mücadele çalışmaları kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde düzenlenen programlara katılmak için 0-228 214 9117 numaralı telefonlar aranarak kayıt yaptırılabilir. Belediye Başkanımız Semih Şahin’in çocuklara hediyesi olan etkinlikler ücretsiz olup, bütün çocuklara kayıt yaptırarak katılabileceklerdir" denildi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi