Seyir halindeyken ayağını camdan çıkartan sürücü trafiği tehlikeye soktu Seyir halindeyken ayağını camdan çıkartan sürücü trafiği tehlikeye soktu

Saadet Partisi haftalık olağan pazar toplantısında konuşan Odunpazarı İlçe Başkan Yardımcısı Yasin Özen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençlerin umudunu yitirmemesi gerektiğini belirterek, “Dün nasıl umutların bini zannedildiği bir noktada, şartların getirdiği her türlü zorluklara rağmen başarmışsak, bugün de yine başaracağız” dedi.

Partisi adına açıklamayı Odunpazarı İlçe Başkan Yardımcısı Yasin Özen yaptı. Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Türk gençliğinin umutsuzluğa kapılmaması gerektiğini söyleyen Özen, “Dün nasıl umutların bini zannedildiği bir noktada, şartların getirdiği her türlü zorluklara rağmen başarmışsak, bugün de yine başaracağız! Yılgınlık, umutsuzluk bize yakışmaz. Atalarımızdan alığımız emaneti gelecek nesillere aynı kararlılıkla teslim edeceğiz. 19 Mayıs ruhuyla ve de gençlerimizin azmi, heyecan ve kararlılığıyla ülkemizi hep birlikte yeniden inşa edeceğimize olan inancımız tamdır. Bugünlere çok badireler atlatarak geldik. 105 yıl evvel Seve ile parçalanmak istenen topraklarımız, bugün farkı versiyonlarla önümüzdedir. En büyük sınavınız ise kardeşliğimize. Birlik ve beraberliğimize kast edenlere karşı verdiğimiz mücadeledir. Toplumu kutuplaştıran, insanımın ‘Şucu bucu’ diye ayrıştıran zihniyete boğun eğmedik, eğmeyeceğiz. Tüm ferdi ile tek yürek olmak için şanı tarihimizden çıkaracağımız derslerle çalışmak mecburiyetindeyiz. 19 Mayıs 1919'da başlatılan Milli Mücadele rubunu yeniden hayata geçirecek azim ve kararlıkla çalışarak Türkiye'yi aydınlık günlere taşımamız gerekmektedir. İnanıyoruz ki bu ülke idealist, vatansever, değerlerine sahip çıkan gençlerin omuzlarında yükselecek, yeniden büyük Türkiye ideali böylece hayat bulacaktır” ifadelerini kullandı. 

Editör: Volkan Kılınç