EĞİTİMDE ÖNCÜ

Videoyu Aç EĞİTİMDE ÖNCÜ
A
a

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’u ziyaret etti. Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, Anadolu Üniversitesi’nin açık ve uzaktan öğretim alanında öncü ve çok köklü bir kurum olduğunu söyledi.


Milli Eğitim Bakanı Selçuk’un makamında gerçekleşen ziyarette Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Kaya Rektör Danışmanı Doç. Dr. Recep Okur ve Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Boyacı yer aldı.
BAKANA BİLGİ VERDİ
Ziyaret kapsamında, Millî Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasında yürütülmesi planlanan projeler ele alınırken, Rektör Erdal,  Anadolu Üniversitesi’nde yürütülen güncel çalışmalar hakkında da Bakan Selçuk’a bilgi verdi. Anadolu Üniversitesi’nin açık uzaktan eğitim alanındaki 40 yılı bulan tecrübesi ve güçlü altyapısıyla, pandemi döneminde hiçbir aksaklık yaşamadan öğrencilerinin öğretim faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Rektör Erdal, Üniversite’nin bu süreçte birçok yükseköğretim kurumuna da uzaktan öğretim faaliyetlerinde önemli katkılar sunduğunu belirtti.
TEŞEKKÜR ETTİ
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ise açık ve uzaktan öğretim alanında global ölçekte nitelikli eğitim hizmetleri sunan Anadolu Üniversitesi’nin, bu alanda öncü ve çok köklü bir kurum olduğunu ifade ederek, Rektör Prof. Dr. Erdal’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret, hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi