Emirdağ’Da Ağaçlandırma Projesi

Videoyu Aç Emirdağ’Da Ağaçlandırma Projesi
A
a

Afyonkarahisar’In Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İlçede Ağaçlandırma Seferberliği Kapsamında Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Ağaçlandırma Ve Silvikültür Şube Müdürü Gürbüz Atmaç Ve Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürü Mustafa Gökhan Us’Lu İle Bir Araya Geldi.

Afyonkarahisar Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçede ağaçlandırma seferberliği kapsamında Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü Gürbüz Atmaç ve Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürü Mustafa Gökhan Us’lu ile bir araya geldi.
Atmaç ve Us göreve yeni başlayan Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici’yi makamında ziyaret ederek Başkan Koyuncu’nun projelerinden birisi olan Emirdağ Adaçal mevkiinin ağaçlandırılması planlanan projenin gerçekleşeceği alanda incelemelerde bulundular. İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Koyuncu, “Emirdağ’ımızın yeşillendirilmesi çalışmalarımız kapsamında değerli müdürlerimizi ağırladık ve ağaçlandırma bölgesinde incelemelerde bulunduk. Önümüzdeki günlerde yüz binlerce ağacı toprakla buluşturacağımızın müjdesini veriyorum” dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi