EN İYİ SİYASET İNSANA HİZMET

Videoyu Aç EN İYİ SİYASET İNSANA HİZMET
A
a

Makamında çeşitli mahallelerin muhtarlarını ağırlayan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, en iyi siyasetin insana hizmet olduğunu söyledi.

Farklı zamanlarda yapılan ziyaretler, Başkan Kurt’un makamında gerçekleşti. Başkan Kurt ilk olarak Emek Mahallesi Muhtarı Sibel Akıl ile buluştu. Tekrar Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Başkan Kazım Kurt’u tebrik eden Akıl, Başkan Kurt’a Emek Mahallesinde hayata geçirdiği çalışmalar için teşekkür etti. Yeni dönemde Başkan Kurt ile Emek Mahallesine daha güzel çalışmalara imza atacaklarını kaydeden Akıl, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi.

BAŞARILI ÇALIŞMALAR
Başkan Kurt’un ikinci misafiri Akçakaya Mahalle Muhtarı Hüseyin Gazi Bal ve azaları oldu. Başkan Kurt’u tebrik eden Bal, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi. Başkan Kurt, daha sonra Cunudiye Mahalle Muhtarı Sevil Ata ile de bir araya geldi. Başkan Kurt’u 31 Mart Yerel Seçimlerinde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik eden Ata, yeni dönemde Başkan Kurt ile birlikte Cunudiye Mahallesinde daha başarılı çalışmaları hayata geçireceklerini vurguladı.

VERİMLİ ÇALIŞACAĞIZ
Başkan Kazım Kurt’u son olarak Muhtarlar Birliği Dernek Başkanı aynı zamanda da Uluönder Mahalle Muhtarı olan Hasan Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi’ne tekrar Belediye Başkanı seçilen Başkan Kurt’u tebrik eden Güler, yeni dönemin Eskişehir ve Odunpazarı’na hayırlı olmasını diledi. Başkan Kurt’un her zaman muhtarların yanında olduğunu kaydeden Güler, “Yeni dönemde belediye başkanlarımızla birlikte daha verimli çalışacağız ve başarılı çalışmalara imza atacağız, ben buna inanıyorum. Başkanımızın yeni dönemi hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

EN İYİ SİYASET HİZMET
Muhtarlara ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak muhtarlara kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi. Mahallelerdeki sorunların çözümü konusunda belediye olarak ellerinden gelen desteği verdiklerini ve desteğe her zaman hazır olduklarını belirten Başkan Kurt, muhtarların kamunun birinci ayağı olduğuna dikkat çekti. Başkan Kazım Kurt, “Siyasi düşünceniz ne olursa olsun, vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğu için hep birlikte çalışacağız. Unutmayın, en iyi siyaset insanlara hizmettir” diye konuştu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi