Beslenme ve Diyet Uzmanı Hande Soydemir: “Akdeniz diyeti kronik hastalık riskini azaltıyor” Beslenme ve Diyet Uzmanı Hande Soydemir: “Akdeniz diyeti kronik hastalık riskini azaltıyor”

Tepebaşı Belediyesi’nin erken çocukluk eğitim merkezleri için 2024-2025 dönemi ön kayıt işlemleri başlıyor. Merkezlerden 36-57 ay arasındaki tuvalet eğitimini tamamlamış çocuklar faydalanabiliyor.

Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklara yönelik projelerinden biri olarak sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri, çocukların çok sevdiği mekanlar olarak hizmet vermeye devam ediyor. Tepebaşı Belediyesi Erken Çocukluk Eğitim Merkezi için yeni dönem ön kayıt işlemleri başlıyor. İsmail Hakkı Tonguç, Canan-Şükran Şeker, Sabiha Gökçen, Aşağısöğütönü, Yarbay Hüseyin Vecihi ve Hüsniye-Recep Uçkan Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri için ön kayıt işlemleri 13-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Merkezlerde 36-57 ay arasındaki tuvalet eğitimini tamamlamış çocukların ön kaydı alınacak.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri kontenjanların sınırlı olduğunu belirterek, dolması durumunda kesin kayıtların noter huzurunda kura ile belirleneceğini kaydetti.

Kaynak: iha