Eskişehir’e gelecek

Videoyu Aç Eskişehir’e gelecek
A
a

Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu 1 Nisan Cuma günü Eskişehir’e gelecek. Eskişehirspor yönetimi Bakan Kasapoğlu ile görüşecek. Randevuyu ise Ak Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan aldı. Yönetim, yapılması planlanan altyapı tesisi ve gidişatla ilgili Kasapoğlu ile fikir alışverişinde bulunacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

“Randevumuz var görüşeceğiz”

Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Eskişehir’e geleceğini doğrulayan Eskişehirspor Başkanvekili Erkan Koca, “Bakanımız ile bir araya geleceğiz. Randevuyu Ak Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan aldı. Kendisine de teşekkür ederiz. Bakanımız ile Eskişehirspor’un gidişatını konuşup fikir alışverişinde bulunacağız. Ayrıca yıkılan ve yapılmayan altyapı tesisi konusunda da görüşeceğiz” ifadelerini kullandı. Mevcut tesisleri de gezecek Bakan Kasapoğlu’nun yapacağı ziyarette Eskişehir’deki spor tesislerini gezip, tesislerle ilgili gerekli kişilerde n bilgi alacağı da belirtildi.


Eskişehir’e TOHM tesisi müjdesi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun ziyaretinin ana sebeplerinden birinin Sazova Vali Sami Sönmez Spor Kompleksi yanına inşa edilmesi planlanan olimpik kamp eğitim merkezlerinin yeni versiyonu olarak planlanan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri
(TOHM) olduğu öğrenildi. Bakan Kasapoğlu’nun bu proje ile ilgili incelemelerde bulunacağı gelen bilgiler arasında.


Çalışkan duyurmuştu

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 16 Şubat’ta AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan'ı makamında kabul etmişti. Çalışkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Bakan Kasapoğlu ile Eskişehir'de devam eden ve planlanan projelere ilişkin istişarelerde bulunduklarını belirterek, “Davetimizi memnuniyetle karşılayan değerli Bakanımızı inşallah şehrimizde de ağırlayacağız" demişti. Bu ziyaretin Bakanlıktan net bilgi gelmese de 1 Nisan’da olacağı öğrenildi.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir