Özsarı, “Planladığımız bir transfer yok ama fırsat transferi diyebileceğimiz, bizim takımımıza gelmek isteyen, takıma uyum sağlayabilecek bir futbolcu olursa, hocamızın raporu doğrultusunda kadroya dahil edeceğiz” dedi.

Hedefi olan bir hoca

Takımın yeni Teknik Direktörü Engin Çalışır ile ilgili soruları cevaplayan Başkan Galip Özsarı, “Hocamız ile sözleşme imzaladık. İnşallah bundan sonraki süreci başarılı bir şekilde tamamlayıp ligi istediğimiz yerde bitirmek istiyoruz. Engin hocamız, hedefi olan bir hoca. Zaten hedefleri ve hayalleri olduğu için kendisiyle anlaştık. Takımımızla kendisini tanıştırdık ve bundan sonraki süreçte takımı kendisine emanet ettik. İnşallah ligin sonunda takımı istediğimiz yere getirecek” diye konuştu.

Kırılma noktamızdı

Hafta sonu oynanan ve 2-0’lık skorla kazanılan Amasya maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Özsarı, “Amasya maçı haftasında malumunuz kaptanı olmayan gemi gibiydik. Ama biz çocuklarımıza ve hocalarımıza güveniyorduk. Onlar da bu gemiyi limana yanaştırmasını bildiler. 3 puanı alınlarının akıyla ve ortaya karakter koyarak getirdiler. Çok mutluyuz. Bizler, çocuklarımız inandığı zaman neler yapabileceğini bu maçta gördük. Bazen kırılma noktaları yaşanıyor. Geçen hafta da bizim için kırılma noktasıydı. Biz bu kırılmadan çiçek açmak istiyoruz” dedi.

En zorlu deplasmanımız

TFF 3. Lig’in 19’uncu haftasında 11 Şubat Pazar günü oynanacak olan Pazarspor deplasmanı hakkında da konuşan Başkan Özsarı, “Dediğim gibi Amasya maçı bizim için kırılma maçımızdı. Bu maçta sergilemiş olduğumuz performansı bundan sonraki maçlarımıza da yansıtmak istiyoruz. Pazarspor deplasmanı bizim en zor deplasmanımız. İnşallah bu maçtan galibiyet alarak şehrimize döneceğiz. İnşallah her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.

Transfer yapılacak mı?

Başkan Özsarı transfer ile ilgili sorulan soruyu ise şöyle yanıtladı, “Planladığımız bir transfer yok ama fırsat transferi diyebileceğimiz, bizim takımımıza gelmek isteyen, takıma uyum sağlayabilecek bir futbolcu olursa, hocamızın raporu doğrultusunda onları kadromuza dahil edeceğiz. Bugün denemek için kadromuza dahil ettiğimiz birkaç arkadaşımız var. İnşallah onlar ile uyum sağlarsak kendilerini bünyemize katacağız. Bir planlamamız yok ama fırsat transferi bir futbolcu olursa onları kadromuza dahil edeceğiz.”

Başkan Galip Özsarı, yeni teknik direktör Engin Çalışır ve takıma başarı diledi.

Çalışır, takımını Pazarspor maçına hazırlıyor.

Kazım Kurt 100. Yıl Kültür Merkezi çalışmaları devam ediyor Kazım Kurt 100. Yıl Kültür Merkezi çalışmaları devam ediyor

19. Hafta Programı

10 Şubat Cumartesi

14.00   Turgutluspor-Karşıyaka

11 Şubat Pazar

14.00   Pazarspor-Anadolu Ünv.

14.00   Ergene Velimeşe-Silifke BLD

14.00   Sapanca Gençlik-Bulvarspor

14.00   Eynesil BLD-Efeler 09

14.00   Batman Petrolspor-Elazığspor

14.00   Amasyaspor-Kelkit Hürriyet

Kaynak: Spor Servisi