Çevredeki vatandaşların da rahatsız olduğu bu çizimleri yapan kimliği belirsiz kişiler tarafından kirletildi. Çizimler, şehre yeni gelecek olan turistlerin de görebileceği bir noktada olması nedeniyle kötü bir izlenim yaratıyor
Muhabir: Ali Çalık
Çevredeki vatandaşların da rahatsız olduğu bu çizimleri yapan kimliği belirsiz kişiler tarafından kirletildi. Çizimler, şehre yeni gelecek olan turistlerin de görebileceği bir noktada olması nedeniyle kötü bir izlenim yaratıyor