Sektörel konular ile yaşanan gelişmelerin üyelere aktarıldığı seminere katılım beklenenin üzerinde oldu. ‘Vergi düzenlemeleri kapsamında enflasyon düzeltmesi’ konulu seminere Onursal Başkan İlker Özokçu Çok Amaçlı Salonu ev sahipliği yaptı. ESMMMO Başkanı Ersin Karakoç açılışta yaptığı konuşmada, mesleki konularda yapılan değişikliklerin geçen yıl olduğu gibi yeni yılda da aktarmaya devam edeceklerini söyledi. Sürekli Mesleki Eğitim Merkezi (SÜRGEM) ile Muhasebeciler Odası iş birliğince gerçekleştirilen seminere Yeminli Mali Müşavir Selahattin Gökmen konuşmacı olarak katıldı.

Apartmanın garajında başlayan yangında onlarca kişi evinde mahsur kaldı Apartmanın garajında başlayan yangında onlarca kişi evinde mahsur kaldı

Etkinliğin girişini hazırladığı bir sunumla yapan Gökmen, vergi düzenlemeleri ve enflasyon düzeltmesi konularında katılımcılara bilgi verdi. Üyelerin yönelttiği soruları da cevaplayan Gökmen’e seminer sonunda katılımından dolayı Oda Başkanı Ersin Karakoç tarafından plaket takdim edildi.

Kaynak: Haber Merkezi