Eskişehirspor’da Divan Kurulu camiaya seslendi: Kıvılcımı siz yakın!

Videoyu Aç Eskişehirspor’da Divan Kurulu camiaya seslendi: Kıvılcımı siz yakın!
A
a

Eskişehirspor’da Divan Kurulu kenetlenme çağrısında bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yapılan açıklamada, “Geçmişte Eskişehirspor yönetiminde görev alan eski yöneticilerimizden ve şehir esnaflarımızdan imkânı müsait olanların Eskişehirspor’dan olan alacaklarından feragat ederek ilk kıvılcımı yakmalarını temenni ediyoruz” ifadelerine yer verildi.
Kenetlenme çağrısı
Geride bıraktığımız 3 Haziran Cuma günü yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da Divan’a denetleme ve yürütme yetkisi verilmişti. Başkan Orhan Kesikoğlu ile Özkan Gündoğan, Nail Arı, Uğur Kürkçüoğlu’nun yer aldığı Divan Kurulu, hız kesmeden çalışmalarına başladı ve dün ise yazılı bir açıklama yaparak şehre kenetlenme çağrısında bulundu. Açıklamada başta eski yöneticiler olmak üzere şehir esnaflarından imkânı müsait olanların Eskişehirspor’dan olan alacaklarından feragat ederek ilk kıvılcımı yakmaları istendi. Yapılan açıklama şu şekilde;
Zamanı geldi
“Camiamızın içinde bulunduğu durum, Eskişehir’e yakışmamaktadır. Eskişehirspor, mazisi ve Türk futbolundaki misyonu ile süper ligde zirveyi hedeflemesi gereken bir camiadır. Eskişehir’in bağrından çıkan efsane kadrosuyla, yönetimi ve büyük taraftarıyla Eskişehirspor, Türk futbolunda birçok ilke imza atmış ve Anadolu yıldızı payesi almıştır. Eskişehir’in tartışmasız en birleştirici unsuru olan camiamızın etrafında şehrimizin tüm dinamiklerinin kenetlenme zamanının geldiği düşüncesindeyiz.
Engel Trabzonspor dosyası
Transfer yasağının kaldırılması için en büyük engel, Trabzonspor dosyasıdır. 57 yıllık tarihinde elde ettiği başarılar ve kazandığı kupalarla hepimizi gururlandıran Eskişehirspor, yeniden kulüp kurarak borçsuz bir şekilde yoluna devam etmek yerine, borçlarını ödeyerek başı dik bir şekilde hak ettiği lige dönme gayretindedir. Trabzonspor camiasının da, her fırsatta şehrimize hakaretler de içerecek şekilde ifadeler kullandığı ve federasyon nezdinde gücünü de kullanarak sürekli camiamız aleyhine kararlar alınmasına vesile olduğu aşikârdır.
Alacaklarınızdan feragat edin
Büyük Eskişehirspor camiası, tüm şehrin katkı sağlaması ile başta Trabzonspor dosyası olmak üzere tüm dosyalarını kapatacak ve ait olduğu Süper Lige döndüğünde yarım kalan işini tamamına erdirecektir. Bu hedefe yönelik olarak geçmiş dönemlerde Eskişehirspor yönetiminde görev alan ve bu büyük camiaya hizmet eden kıymetli eski yöneticilerimizden ve şehir esnaflarımızdan imkânı müsait olanların Eskişehirspor’dan olan alacaklarından feragat ederek ilk kıvılcımı yakmalarını temenni ediyoruz.
Varlığınız azim verecek
Şehrimizin kongre üyesi olan tüm sivil toplum başkan ve yöneticilerini 12 Haziran saat 14.00’te Genel Kurul salonunda görmeyi ümit ediyoruz. Sizlerin kongre salonundaki varlığınız, göreve gelecek yönetime moral ve azim verecektir. Eskişehirspor camiasının ayağa kalkma zamanı gelmiştir. Vakit artık, bu şehrin formasıyla hayaller kuran evlatlarımıza sahip çıkma vaktidir. Türkiye’de tüm unsurlarıyla futbolun kitabını baştan yazan Eskişehirspor’un, tarihte olduğu gibi yeniden tüm şehrin kenetlenmesiyle ayağa kalkacağından hiçbir kuşkumuz yoktur”
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir