Eskişehirspor’da umutsuz geri sayım

Videoyu Aç Eskişehirspor’da umutsuz geri sayım
A
a

Tarihinin en önemli genel kurulu için geri sayıma geçen Eskişehirsporcamiası, henüz başkan adayı çıkmadığı için bu geri sayımı umutsuz bir şekilde yapıyor. 11 Haziran Cuma günü kulübün akıbeti büyük bir soru işareti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kimseden ses çıkmıyor
 Siyah-Kırmızılı kulüpte 4 Haziran’da yapılması planlanan Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul çoğunluk sağlanamaması nedeniyle bir hafta sonraya ertelenmişti. Ertelenen kongreye sadece 596 delegen sadece 67 kişi katılmış ve bu tepkilere neden olmuştu. 4 gün geride kalırken, şehirde sessizlik yaşanıyor. Ne şehrin ileri gelenleri nede Eskişehirspor camiasının önde gelenlerinin sessizliği camiayı üzüyor.
 
Çözüm bekleyen sorunlar
 Eskişehirspor’un çözüm bekleyen önemli sorunları var. Bunların en başında sözleşmesi sona eren oyuncuların takımda kalıp kalmayacağı. Kongreyi bekleyen oyuncular başkan adayı çıkmaması halinde kulüpten ayrılacak. Bir diğer sorun ise transfer yasağı. EsEs’in 2. Lig’de transfer yasağınıkaldırıp ya ligde tutunması ya da 1. Lig’e çıkması gerekiyor. Yoksa bu kadroyla Eskişehirspor için 3. Lig’e düşmek kaçınılmaz olacak.
 
Sahipsizliğin sonu kötü
Es Es’te çözülmesi gereken sorunlardan bir diğeri ise FIFA’daki dosyalar. Puan silme, transfer yasağı ve küme düşürme cezaları ile karşı karşıya kalan kulübün bu dosyalara çözüm bulması gerekiyor. Ancak yönetim için talip olan isimlerin çıkmaması Eskişehirspor’u uçurumun eşine getirmiş durumda. 11 Haziran’da eğer güvenilir ve güçlü bir yönetim çıkmazsa kulübü sonu kötü.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi