Bolu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Geredespor 16 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da Bolu Süper Amatör Küme şampiyonu Gls Grup Aladağspor karşılaşacak. Tek maç üzerinden oynanacak karşılaşmada gülen taraf seneye BAL’da yer alacak. 18 Mayıs Pazar günü ise Zonguldak ekibi Karadeniz Ereğlispor sahaya çıkacak. Yenimahallespor ile 14.00’te karşılaşacak ekip kazanıp seneye de BAL’da olmak istiyor.
16 Mayıs Cuma
19.00 Geredespor-Gls Grup Aladağspor
18 Mayıs Pazar
14.00 Kdz.Ereğli Belediye-Yenimahallespor
Editör: Volkan Kılınç