ESNAF BİTERSE TÜRKİYE BİTER

Videoyu Aç ESNAF BİTERSE TÜRKİYE BİTER
A
a

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, İl yöneticileri ile birlikte Mahmudiye ve Çifteler ilçelerinde esnafı ziyaret etti.

İYİ Parti heyetine İYİ Parti Mahmudiye İlçe Başkanı Özay Yiğit, Çifteler İlçe Başkanı Recai Kutlay ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Siyasetçilerin seçim zamanı oy istemek için kendilerini ziyaret ettiğini, sıkıntılı günlerinde ise hiçbir siyasetçiyi yanlarında bulamadıklarını belirten esnaf, İYİ Parti İl Başkanı Ektaş’a esnafın yanında olmasından dolayı teşekkür etti.
GÜVEN KALMADI
İl Başkanı Ektaş; “Mahmudiye esnafının da, Çifteler esnafının da sorunları hep aynı. Her gün bir önceki günü arıyorlar. Hükümetin talimatla çizdirdiği pembe tabloya artık kimse inanmıyor. İnsanlarımızda gelecek endişesi var. İşsizlik rekor kırdı. Çalışıyor görünenlerin birçoğu günlük 39 TL ücret alıyor. Parası olanlar ise çocuklarının geleceğinden endişe ettiği için harcamaya korkuyor. Türk Lirasına güven kalmamış. 3 kuruşu olan altın alıyor, döviz alıyor” dedi.
ÜLKENİN BELKEMİĞİ
Alışveriş olmadığı için esnafın perişan halde olduğunu söyleyen Ektaş, “Hükümetin artık milletimizi görmesi, dertleriyle dertlenmesi gerekiyor. Ekonomiye güven verilmesi gerekiyor. Ekonomide atacağı adımları planlayıp güven ortamını sağlaması gerekiyor. Kapatan kapatsın kalanlar bize yeter demek yanlış. Esnaf bu ülkenin belkemiği. Esnaf biterse Türkiye biter” dedi. ESRA ÜNLÜ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi