Eskişehir Fizyomer Terapia Estetica Denta Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Damla Özel Gereksinimliler Derneği ile bir araya geldi.

Eskişehir Fizyomer Terapia Estetica Denta Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Damla Özel Gereksinimliler Derneği ile bir araya geldiler. Dernek başkanı Emel Kapanoğlu’nun destekleri ile misafirler Fizyomer’in engelli araçları ile kuruma getirildiler. Keyifli geçen akşam yemeğinin ardından misafirlerini uğurladılar.

Eskişehir'de yüzlerce seçenek var, almadan dönmeyin! Eskişehir'de yüzlerce seçenek var, almadan dönmeyin!

“Katılım sağlayan bütün misafirlerimize teşekkür ediyoruz”

Eskişehir Fizyomer Terapia Estetica Denta Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Şirket Müdürü Recep Enver Balcılar etkinlik hakkında şöyle konuştu;

“Fizyomer olarak 24 yıldır engelli bireylerimizle bir aradayız ve onlara her konuda destek sağlıyoruz. Bu günde Damla Özel Gereksinimliler Derneğini kurumumuzda ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dernek başkanı Emel Kapanoğlu’nun destekleri ile misafirlerimizi engelli araçlarımız ile kurumumuza getirdik. Kendileri ile sohbet ederek keyifli bir akşam yemeği yedik. Bu tarz etkinleri, kurum olarak sık sık yaparak engelli bireylerimize destek oluyor ve onlar için daha fazla neler yapabiliriz hep birlikte konuşma fırsatı yakalıyoruz. Katılım sağlayan bütün misafirlerimize teşekkür ediyoruz.”

“Bugün de burada çok güzel bir şekilde ağırlandık”

Damla Özel Gereksinimliler Dernek Başkanı Emel Kapanoğlu ise “Fizyomer ile uzun yıllardır bu tarz etkinliklerde bir araya gelmekteyiz. Derneğimiz ve diğer engelli bireylerimize sağladıkları destekler için teşekkürlerimi iletiyorum. Bugün de burada çok güzel bir şekilde ağırlandık, sohbet ettik, bizim için büyük bir moral oldu.Tekrardan teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: iha