Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine Trendyol Süper Lig Şampiyonu Galatasaray’ın 24. şampiyonluk kupası geldi. Kupa, Tavşanlı’da büyük bir coşkuyla karşılandı.

Tavşanlı Galatasaraylılar Derneği tarafından organize edilen etkinlikte, Galatasaray’ın 2023-2024 sezonu şampiyonluk kupası Tavşanlılı futbolseverlerle buluşturuldu. Yeni Mahalle Hüsnü Yeğiner Caddesi’ndeki tarihi Konak Et Restoran’da düzenlenen kupa ziyaret gecesinde, Galatasaray TV’ye canlı bağlantı yapılarak etkinlik tüm Galatasaray camiasına duyuruldu.

Jahovic Es Es maçını unutamıyor Jahovic Es Es maçını unutamıyor

Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin, Tavşanlı Galatasaraylılar Derneği Başkanı Kürşat Öztaş ve coşkulu taraftarlar, Galatasaray Kulübü’ne teşekkürlerini iletti. Kupa ziyaret töreni, futbolseverlerin büyük ilgisi ve coşkusu ile geçti. Taraftarlar, şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafları çektirerek bu özel anı ölümsüzleştirdi.

Tavşanlı Galatasaraylılar Derneği Başkanı Kürşat Öztaş, gecede gazetecilere yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Şampiyonluk kupamızı Tavşanlı’ya getirdik. Kulübümüz bizi kırmadı ve 24. şampiyonluk kupamızı Tavşanlı’daki renktaşlarımızla buluşturduk. Uzun ve meşakkatli bir sezonun sonunda Tavşanlı Galatasaraylılar Derneği olarak her maçta bulunduk, her maça gittik. Deplasmana koşturduk, iç saha maçlarının tamamına katıldık ve sonunda mutlu sona ulaştık."

Kaynak: iha