GÜNDOĞDU’YA HALI SAHA

Videoyu Aç GÜNDOĞDU’YA HALI SAHA
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, seçim vaatleri arasında yer alan ‘Gündoğdu Mahallesi’ne halı saha’ sözünü yerine getirdi. Halı saha çalışmalarını yerinde incelemek için Gündoğdu Mahallesi’ne giden Başkan Kurt, “Hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Sözünü yerine getirdi
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ekonomik kriz ve koronavirüs salgınına rağmen 31 Mart Yerel Seçimleri'nden önce vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor. Başkan Kurt, seçim vaatleri arasında yer alan ‘Gündoğdu Mahallesi’ne halı saha’ sözünü gerçekleştirdi. Gündoğdu Mahallesi İsmail Arca Spor Alanları, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından suni çim kaplanarak halı sahaya dönüştürüldü. Ücretsiz olarak sporseverlerin hizmetine açılacak olan halı sahayı yerinde incelemek için Gündoğdu Mahallesi’ne giden Başkan Kurt, yetkililerden halı saha ile ilgili bilgi alarak, incelemeler yaptı.
 
Sıkıntılara rağmen…
Burada Gündoğdu sakinleri ve Mahalle Muhtarı Sevgi Doğan ile bir araya gelen Başkan Kurt, Gündoğdululara hayırlı olsun dileklerini iletti. Seçimden önce Gündoğdu Mahallesi'ne halı saha yapma sözü verdiklerini hatırlatan Başkan Kurt, “Bu alan daha önceden Eskişehirspor’un efsane oyuncusu İsmail Arca adına yapılan bir tesisti ve elden geçirilmesi gerekiyordu. Biz de elden geçirdik ve şu anda yepyeni bir hale geldi. Kısa zaman içerisinde de mahallemizin gençlerinin kullanımına açacağız” dedi.
 
Planlarını anlattı
Kurt, “Biz bu tesisi pandemi döneminde gerçekleştirdik. Pandemi döneminde hem personel azlığı hem de ekonomik sıkıntılar yaşanmasına rağmen verdiğimiz sözleri yavaş yavaş yerine getiriyoruz. Gündoğdu Mahallesi'ne halı saha yaptık, Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde Hicri Sezen Parkı'nı açtık. 2 adet kreş yaptık, fakat pandemi nedeniyle kreşlerimizi açamadık. Bazı mahallelerimize halı saha sözü vermiştik. Bunların ilkini gerçekleştirdik. Kalan halı sahaların birini 2021’de, diğer halı sahayı da 2022 yılında yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi