Güzel işler yapacağız

Videoyu Aç Güzel işler yapacağız
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen kutlama programında yaklaşık bin 500 kadın ile bir araya geldi. Programda konuşan Başkan Ataç, “Bu 5 yıl içinde Eskişehir’de yine önemli ve güzel işler yapacağız ve Türkiye’ye örnek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Altınsaray Davet Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra bin 500 Belde Evi kursiyeri kadın katıldı. Programda katılımcılara hitap eden Başkan Ataç, “Cumhuriyetimize verdiğiniz değer ortada; bugün 2 salonumuzu birden doldurduk. Atatürk’ün tarif ettiği aydın Türk kadınına, ülkemizin çok ihtiyacı var” diye konuştu.
SİZİN SAYENİZDE
Konuşmasına Eskişehir’e de değinen Başkan Ataç, “31 Mart’ta kentimiz, yerel seçim sınavını başarı ile verdi. Eskişehir, ‘Biz Cumhuriyet kentiyiz, Atatürk kentiyiz, böyle devam edeceğiz’ dedi. İnanın hep söylüyorum; ben, seçimleri sizlerin sayesinde kazanıyorum. Sizlerin desteği ile buralardayız, bize sahip çıkmasanız burada başkaları olur. Tabi verdiğiniz oyun karşılığında sizleri asla mahcup etmedim” ifadelerini kullandı.
MİNNET BORÇLUYUZ
Ataç, konuşmasının devamında şunları söyledi: “İnşallah bu 5 yıl içinde Eskişehir’de yine önemli ve güzel işler yapacağız ve Türkiye’ye örnek olmaya devam edeceğiz. Bu şehri güzel hale getiren siz Cumhuriyet kadınlarına minnet borcumuz var. İyi ki varsınız, iyi ki birlikteyiz, iyi ki bu şehirde sizlerle birlikte yürüyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef olarak işaret ettiği şehir, Eskişehir’dir.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi