Halil ne yapacak tek başına?

Videoyu Aç Halil ne yapacak tek başına?
A
a

Eskişehirspor’da Başkanı Halil Ünal, Anadolu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Cihan Yıldırım’a konuştu. Ünal, “Hükümetten çık çıkmıyor. Belediyeler yüzümüze bakmıyor. Halil ne yapacak tek başına?” dedi.

“Yapacak fazla bir şeyimiz kalmadı”
Siyah-Kırmızılı kulüpte gözler Başkan Halil Ünal’a çevrildi. Kongre kararı alması beklenen Ünal, “Attılar Halil Ünal’a... Hadi Halil... Halil ne yapacak tek başına? Belediyeler yüzümüze bakmıyor, hükümetten çıt çıkmıyor. Yapacak fazla bir şeyimiz kalmadı. Yönetime de danışıp kongre kararı alacağız. Ve o kongrede çıkan olursa görevi devredeceğiz. Kimse talip olmazsa ne olur bilmiyorum. Bizden kimse geri dönmeyi düşünmüyor. Tek başına, Halil ile Ahmet ile Mehmet ile olacak işler değil” diye konuştu.
 
“O senaryoda ben yokum”
Eskişehirspor’un kapanıp yerine yeni takım senaryosu hakkında da konuşan Ünal, “Ben bir armayı, bir formayı, bir takımı sevdim. Bizim o işlerle işimiz olmaz. O senaryoda ben yokum. Kim ne yaparsa yapar. Eskişehirspor yoksa ben yokum. “Bizim o kadar borcumuz yok. Başka takımlara bakın... Herkesin borcu var. Ama diğer takımların abisi var, ablası var... Başkanı var, vekili var... 100 milyona ihtiyacımız var. Hepsi 100 milyon... Stadın isim hakkını satalım diyoruz olmadı, olmuyor... Koskoca stat yapıldı, yazıktır günahtır. Niye yapıldı bu stat” dedi.
 
“Gücümü kalmadı”
Güçlerinin kalmadığını belirten Ünal, “Bize de kimse sahip çıkmıyor. Bak, şu takım için herkesle kavga ediyoruz. Taraftarın gayretine bak... Sonra dön bir de kente bak. Gücümüz kalmadı, tükendik. Az bir şey destek görsek gerisini getiririz ama yok işte” ifadelerini kullandı. Başkan Halil Ünal’ın yarın yöneticileriyle bir araya gelip kongre kararı alıp almayacağı belli olacak. Ünal’ın kongreye gitmemesi halinde yönetimde kan değişikliği yapacağı konuşuluyor.
 
1000
icon
Namık 11 Ekim 2018 09:53

Niye yapıldı bu stat diye soruyorsun sayın Ünal ben söyleyeyim arada bir bize lütfen bir milli maç verirlerse çok iyi destekleyelim diye.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi