HER SOKAĞINDA OLACAĞIZ

Videoyu Aç HER SOKAĞINDA OLACAĞIZ
A
a

Deva Partisi Odunpazarı 1. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Tek adayla gidilen kongrede Odunpazarı İlçe Başkanı seçilen Gökmen Göksel, “Bizler, yaşadığımız kentin, her mahallesinde, her sokağında, her bir Eskişehirli vatandaşımızı kucaklayacak, ötekileştirmeden, öfke dilinden uzak, kardeşçe, farklılıklarımızdan beslenerek, Eskişehir’i hak ettiği konuma getireceğiz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva Partisi) Odunpazarı 1. Olağan Kongresi, pandemi kurallarına uygun bir şekilde Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongre tek adaylı bir şekilde yapıldı ve Odunpazarı İlçe Başkanlığına Gökmen Göksel seçildi.
MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Deva Partisi’nin Türkiye’nin içinde bulunduğu çıkmazlara deva olmak için kurulduğunu söyleyen Göksel, “Bizler; sorumluluğumuzun farkındayız. Üstümüze düşen bu kutsal görevi en iyi biçimde yerine getirmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Demokrasimizin gelişmesi, ekonomimizin kalkınması, vatandaşlarımızın dünya standartlarında yaşayan mutlu insanlar olması gerekiyor. Ülkemiz; Ulu Önder Atatürk’ün bizlere işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine ulaşana kadar bu mücadelemiz kararlılıkla sürecektir. Bizler, yaşadığımız kentin, her mahallesinde, her sokağında, her bir Eskişehirli vatandaşımızı kucaklayacak, ötekileştirmeden, öfke dilinden uzak, kardeşçe, farklılıklarımızdan beslenerek, Eskişehir’i hak ettiği konuma getireceğiz” dedi.
GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ
Daha sonra söz alan Deva Partisi İl Başkanı İsmail Haşim Ateş, “Biliyorsunuz bir pandemi süreci yaşıyoruz. Her şeye dikkat etmeye çalışıyorsunuz. Salon 400 kişilik ama 100 kişi ile sınırlı. Ancak 100 misafir çağırmamız isteniyor. Haklı olarak bunu sağlamaya çalıştık. Kalpler bir, gönüller bir. Biz beraberiz. Bundan sonra da Eskişehir’de çok güzel çalışmalar yapacağız” diye belirtti.
KENTTE BİRÇOK SORUN VAR
Eskişehir’in birçok sorununun olduğunu belirten Ateş, “Kentin alıp alamadığı hizmetleri hep beraber takip ediyoruz. Hala bir ikinci, üçüncü, dördüncü Organize sanayi bölgelerimiz inşa edilemedi. Kentimizde birçok sorunlar var. Bir kuzey çevre yolu da bulamadı. Bundan başka kentimize ait donanımlı bir hava alanımız yok. Bunlar Eskişehir’e gelmeyen yatırımlar. Buna karşılık Eskişehir’den başka illere götürülen yatırımlarımız var. Birçok genel müdürlük, TÜLOMSAŞ başta sayılabilir, başka illere kaydırılıyor. Eskişehir maalesef yatırım alamıyor, dışarıdan destek alamıyor, merkezi otoritenin kaynaklarından yeteri kadar istifade edemiyor” şeklinde konuştu.
BU KADROLARA İHTİYAÇ VAR
Deva Partisi olarak Eskişehir’de hem belediyelerde hem de genel seçimlerde başarı sağlayacaklarını aktaran Ateş, “Eskişehir’in buna ihtiyacı var. Eskişehir’in bu kadrolara ihtiyacı var. Biz seçime hazır olacağız. Bu yapılacak ilk seçimde de kentte çok büyük bir başarı elde edeceğimizi şimdiden kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Bunun için çalışıyoruz. Bunun için çözüm üretmeye gayret ediyoruz” diye konuştu.
İŞTE YÖNETİM KURULU LİSTESİ
Gökmen Göksel başkanlığındaki yeni Odunpazarı teşkilatı şu isimlerden oluştu: “Selin Demirci, Figen Kurt, İsmail Gökçe, Çağlar Soy, Oğuzhan Yücesan, Ayfer Gürcan, Mehmet Alp Ağartan, Adem Aslan, Bilal Kalkan, Raşit Banlı, Serhat Özdil, Süleyman Kılıç, Fahrettin Özkan, Sefa Turgut Altınkok, Mesut Çıtak, Selim Avcı, Hatice Kara, Mehmet Salih Turgut, Çelik Erimez.”
MELTEM KARAKAŞ KAYA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği - İYİ Parti
Kurban Bayramı tebriği - Eskişehir Kent Konseyi