Hesabını soracağız

Videoyu Aç Hesabını soracağız
A
a

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’nın kapatılma iddiaları ile ilgili konuşan İYİ Parti İl Başkanı Eren Ekmen, “Eskişehir halkını yalnızlaştırmayın, cezalandırmayın samimi olun diyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İYİ Parti İl Başkanı Eren Ekmen, Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’nın kapatılma iddiaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Eskişehir halkının taleplerine destek vermeye devam edeceklerini kaydeden Ekmen, “Eskişehir halkı ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız bakalım bu kararınızı nasıl onaylıyorlar, Eskişehirli vatandaşlar bunun hesabını sandıkta sizlere soracaktır. Eskişehir Hasan Polatkan Havaalanıkapatılmayacak demişlerdi ancak bu sözler sadece bir düşünceden ibarettir diyen AKP’li Milletvekilleri, İl Başkanı,  MYK üyeleri ve AKP iktidarına yakın sendika temsilcilerinin sözleri boşa çıkmış olup, ettikleri sözlerle yaptıkları icraat yine Eskişehirli hemşerilerimi derinden üzmüş ve siyasi baskı unsuru olarak bu konu ile cezalandırılmıştır” dedi.
SÖZLERİNİZİ YERİNE GETİRİN
“İktidar Eskişehir’imizi cazibe merkezinden çıkarmak kendisine yakın görülen Kütahya ve Afyonkarahisar illerinin gölgesinde bırakmaya çalışmaktadır” ifadelerini kullanan Ekmen, “Eskişehir ilimizin gerçek sorunları aşikâr iken mevcut ve faal olan temel ihtiyaçlarımız elimizden tek tek alınmaya çalışılmaktadır.Zafer Havaalanını açtığı gibi buraya taşımayı ise Zafer Havaalanına yine bir rant kapısı açarak demir yolu hattı yapmaya çalışmaktadır. Bir an önce iktidar batık projeleri örtbas etmek yerine Eskişehir’in gerçek sorunları olan Kuzey çevre yolu, ölüm yolu olarak bilinen Seyitgazi ve Alpu yolları bir an önce faaliyete geçirmek ve samimi olduklarını Eskişehirliler adına görmek istemekteyiz, iktidar vekillerinin verdiği sözleri hatırlatarak yerine getirilmesini beklemekteyiz. Biz İYİ Parti olarak İktidar partisinin yapmış olduğu yanlış politikalarını bir an önce terk edip vatandaşlarımızın hayrına iş yapmalarını Eskişehir halkı adına talep ediyoruz. Eskişehir Halkını yalnızlaştırmayın, cezalandırmayın samimi olun diyoruz” şeklinde konuştu.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir