İYİ Parti’de devir teslim

Videoyu Aç İYİ Parti’de devir teslim
A
a

Mehmet Ektaş’ın görevinden istifa etmesi nedeniyle İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı seçilen Eren Ekmen, görevi Ektaş’tan teslim aldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Mehmet Ektaş’ın İYİ Parti Eskişehir İl Başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından yönetim kurulu üyeleri tarafından il başkanlığı görevine Eren Ekmen seçildi. Parti il binasında gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Eren Ekmen, “Öncelikle görevi devraldığım sayın Mehmet Ektaş başkanıma yaptığı bütün çalışmalardan dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonraki bütün çalışmalarımızda da birlik ve beraberlik içerisinde partimizi iktidara taşımak için mücadelemiz devam edecektir. Sayın Mehmet Ektaş başkanımız da bundan sonraki dönemde İl Başkanı Siyasi Danışmanı ve İstişare Kurulu Koordinatörü olarak partimize katkı vermeye devam edecektir” dedi.
ALDIĞIMIZ GERİ BİLDİRİMLER OLUMLU
Partinin kuruluşundan bu yana sürekli olarak yönetici olarak partide görev aldığını söyleyen Mehmet Ektaş, “Yapmış olduğumuz çalışmaların değerlendirmesini istifa sürecimden sonra Eskişehir kamuoyu yaptı, parti tabanımız yaptı. Aldığımız geri bildirimler başarılı bir performans ortaya koyduğumuz noktasındaydı. Tabi ki bu başarının temeli bana ait değil. Bu başarı birlikte çalıştığım yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza ait, birlikte çalıştığım ilçe başkanlarımıza ve ilçe teşkilatlarındaki arkadaşlarımıza ait. Ben benimle birlikte bu başarının altına imza atan tüm arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum ve hepsine teşekkür ediyorum. İl başkanlığından istifa ettim ancak yönetim kurulu üyeliğim devam ediyor. Birikimlerimizle, deneyimlerimizle İYİ Parti’nin vermiş olduğu iktidar mücadelesine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Çok genç bir arkadaşımızı yönetim kurulumuz teveccüh gösterdi ve il başkanı seçti. Kendisini yeni görevi nedeniyle kutluyorum. Gençliğinin vermişolduğu enerji hepimize ilave katkı sağlayacak ve iyilerin birlikteliğiyle İYİ Parti tabanının kendisine sağlayacağı destekle İYİ Parti’yi çok daha ileri noktaya taşıyacağıma yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi