KAYITLAR BAŞLIYOR

Videoyu Aç KAYITLAR  BAŞLIYOR
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları’nda (ESMEK) 71 farklı branşta verilecek eğitimlerde 2’nci dönem kayıtları başlıyor. 13 Ocak-31 Ocak arasında alınacak kayıtlar 4 farklı merkezde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.


19 yıldır 7’den 70’e binlerce kişiye sanat ve meslek eğitimi veren ESMEK, 2019-2020 eğitim yılında 2’nci dönem kayıtlarını almaya başlıyor. Eğitime destek kurslarından çocuk kurslarına, kişisel gelişim kurslarından bilişim teknoloji kurslarına, spor ve dans kurslarından mesleki kurslara kadar 71 farklı branşta verilecek eğitimler için 4 ayrı merkezde kayıt alınacak.
HİZMET EDECEĞİZ
2001 yılında hizmet vermeye başlayan ESMEK’in büyük bir sosyal sorumluluk projesi haline geldiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri “ESMEK, açıldığı günden bugüne yüz binin üzerinde hemşerimize sanat, enstrüman, bilişim ve teknoloji, kişisel gelişim, yabancı dil gibi birçok alanda eğitim verdi. Vatandaşlarımızın genel eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilmek, onlara çeşitli alanlarda el becerisi kazandırmak, meslek sahibi olmalarına ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak ve boş zamanlarını değerlendirmeleri amacıyla bu dönemde 71 kurs ile ücretsiz olarak vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz” ifadelerini kullandı.
5 FARKLI MERKEZ
Yetkililer, “Kurslarımız 5 farklı merkezde gerçekleşecek. Kayıtlar ise Opera arkasında bulunan Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezi, Emek Eğitim Merkezi, Gençlik Merkezi ve 71 Evler Eğitim Merkezi’nde alınacak” diyerek kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların 0222 220 76 88-99 üzerinden kendilerine ulaşabileceklerini belirtti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi