Kongre öncesi son toplantılar

Videoyu Aç Kongre öncesi son toplantılar
A
a

Yarın yapılacak olan Eskişehirspor kongresi öncesinde önemli toplantılar yapılıyor. Aralarında Kazım Kurt, Halil Ünal, Nihat Çuhadar, Erdal Şahbaz, İsmail Hakkı Gül ve başkan adayı olan Osman Taş’ın bulunduğu isimler güçlü bir liste için dün iki kez biraraya geldi.

Yönetim şekillenmeye başladı  
Yarın önemli bir kongre gerçekleştirecek olan Eskişehirspor, hem de mali genel kurul toplantısı gerçekleştirecek. Siyah Kırmızılı kulüpte dün çok önemli gelişmeler yaşandı. Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt, eski başkan Halil Ünal, eski yöneticiler, Nihat Çuhadar, İsmail Hakkı Gül, Mehmet Kahya, Erdal Şahbaz, Ahmet Eryörük, Talat Törenci,  Sebahattin Tetik ve Başkan Adayı olan Osman Taş öğle saatlerinde Eskişehirspor için kritik bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda yeni yönetimin şekillenmeye başladığı ifade edildi.
 
 Öncelikli amaç güçl yönetim
Bir araya gelen isimler daha sonra akşam saatlerinde ise Aydın Begiter’in sahibi olduğu Yenişehir Konakları’nda bir toplantı yaptı. Toplantıda Siyah Kırmızılı kulübün güçlü ve kriz çözebilen bir yönetime ihtiyacı olduğu konuşuldu. Kongrede birlik ve beraberlik içinde tek bir listenin ortaya çıkması kulüp için daha sağlıklı bir karar olacağı yönünde görüş birliği yapıldığı gelen bilgiler arasında. Toplantılarda Osman Taş’ın da yer alması dikkatlerden kaçmadı. Bugün de Es Es’te hareketli saatlerin yaşanması bekleniyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi