Kütahya'da  iki muhtar arasında silahlı kavga! Kütahya'da iki muhtar arasında silahlı kavga!

Kütahya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, Bölge Müdürü Tunahan ERGİN, yatırımcılar, çalışanlar ve OSB Müdürlüğü personellerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, Kütahya OSB yeni genişleme sahası 21. Caddede düzenlendi.
Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nin sürdürülebilir kalkınma ve çevre bilincine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, "Doğaya duyduğumuz sorumlulukla, Milli Ağaçlandırma Günü’nü her yıl olduğu gibi bu yıl da kendi çatımız altında kutlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlikle sadece fidan dikmiyor, aynı zamanda gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakma sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz" ifadelerine yer verdi.
Etkinlikte fidanlar topraklarıyla buluşurken, fidan dikimine katılanlar, doğanın korunması ve sürdürülebilir bir çevre için bir araya gelmenin önemine vurgu yaptı. Geleceğe nefes olma ve Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nin yeşil dokusunu genişletme amacıyla yapılan bu etkinlik, bölgenin çevre dostu bir endüstri bölgesi olma vizyonunu destekliyor.
Bölge Müdürü Tunahan Ergin ise, fidan dikim etkinliğinin, Kütahya OSB’nin çevre odaklı politikalarının bir yansıması olduğunu belirterek, "Yeşil bir gelecek için attığımız her adım, sadece iş dünyamıza değil, aynı zamanda toplumumuza ve doğamıza olan sorumluluğumuzun bir göstergesidir" ifadelerine yer verdi.
Fidanların dikimlerinin gerçekleştirilmesi ve gönüllüler tarafından ilk can sularının verilmesinin akabinde fidan dikim etkinliği son buldu.
Kütahya Organize Sanayi Bölgesi, bu tür etkinliklerle sadece ekonomik değil, ekolojik sürdürülebilirlik alanında da öncü bir rol üstlenmeye devam ediyor.