Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yer alan İstiklal Ortaokulu’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel hale gelen Bahar Şenliği büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Şenliğe, öğrenciler, öğretmenler ve özellikle sınava girecek olan 8. sınıf öğrencileri katıldı. Eğlence dolu bir atmosferde geçen şenlikte, çeşitli oyunlar, yarışmalar ve müzik dinletileri yer aldı. Öğrenciler, bu keyifli etkinlikte gönüllerince eğlendiler ve unutulmaz bir gün yaşadılar.

Kütahya’da şehirlerarası yolcu taşımacılığı ücretleri zamlandı Kütahya’da şehirlerarası yolcu taşımacılığı ücretleri zamlandı

Okul Müdürü Mustafa Ağartan, yaptığı açıklamada, "Emeği geçen tüm velilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler." dedi. Ağartan, bu tür etkinliklerin öğrencilerin motivasyonunu ve başarılarını artırdığını da sözlerine ekledi.

İstiklal Ortaokulu’nun Yardımlaşma ve Bahar Şenliği, sadece eğlenmek için değil, aynı zamanda okulun ihtiyaçlarını karşılamak için de bir fırsat sunuyor. Elde edilen gelir, okulun çeşitli ihtiyaçları için kullanılıyor.

Kaynak: iha