MÜSİAD’tan Erben’e ziyaret

Videoyu Aç MÜSİAD’tan Erben’e ziyaret
A
a

MÜSİAD’ tan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine yeni atanan Prof. Dr. Nurettin Erben’ e ziyaret

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, bir önceki dönem Şube Başkanı Ayhan Arslan, Başkan Yardımcıları Metin Özabuş, Gökhan Çalışkan ve İsmail Kanber üyelerimizden Ali Rıza Durmaz Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine yeni atanan Prof. Dr. Nurettin Erben’ imakamında ziyaret ederek yeni görevin hayırlı olması dileklerinde bulunarak başarılar dilediler.
 
MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, “COVİD -19 sürecindeki yaptığı başarılı çalışmaları ile tanınan ve takdir toplayan Osmangazi Üniversitesi Başhekimliği görevine atanan Prof. Dr. Nurettin Erben hocamıza hayırlı olsun dileklerimizi ileterek başarılar diledik.MÜSİAD olarak Kamu Kurum ve Kuruluşları ile sürekli işbirliği içersindeolduklarını belirterek,Değerli hocamız ile sağlık hizmetleri üzerindeyapılan çalışmalar hakkında istişare ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız dedi. Yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği içinOsmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nurettin Erben’ e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi BaşhekimiProf. Dr. Nurettin Erben“Osmangazi Üniversitesi Başhekimi olarak göreve başlamam dolayısıyla, gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan mutluluk duydum. Hastanemiz olarak sağlık alanında yaptığımız çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunduk, istişareler ettik. Başhekim Erben, MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman’ a ve Yönetim Kurulu Üyelerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi