Eskişehir'de taksiler birbirine girdi: 3 yaralı! Eskişehir'de taksiler birbirine girdi: 3 yaralı!


Tavşanlıda leblebi üretim faaliyetlerini sürdüren firma sahipleri Zeynel Korkmaz ve Himmet Özer ile Tavşanlı Leblebiciler Derneği Başkanı İsmail Şen’le bir araya gelen Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak’a, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Özer Aydın ve Tavşanlı MYO Müdürü Prof. Dr. İsmet Çelik eşlik etti.
Ziyarette leblebi üretim süreçlerini gözlemleyen Rektör Kızıltoprak, firmaları üniversite ile işbirliği içerisinde olmaya ve yeni projeler üretmeye davet etti. Ziyaretin devamında Tavşanlı Organize Sanayi bölgesinin en büyük firmalarından olan elektrik donanım firması Genel Müdürü Necati Çağatay Üstündağ ile bir araya gelen Rektör Kızıltoprak, üniversite ile birlikte yürütülen mevcut projeler ile ileriye dönük geliştirilebilecek projeler hakkında istişareler gerçekleştirildi.
Kurumlar arasındaki iş birliğinin arttırılması konusunda mutabık kalınan toplantı sonrası Kızıltoprak, fabrika üretim hatlarını gezerek milli otomobil TOGG’un elektrik-elektronik malzemelerinin üretim süreçleri hakkında Genel Müdür Üstündağ ve Ar-Ge Müdürü Sema Yurt Yıldırım’dan bilgiler aldı.