SORUNSUZ İLERLİYORUZ

Videoyu Aç SORUNSUZ İLERLİYORUZ
A
a

13 Mayıs’tan itibaren tesislerde çalışmalara devam eden Eskişehirspor’da Teknik Direktör Mustafa Özer Esgroup spor servisine konuştu. Özer, “İki kez koronavirüs testinden geçtik ve pozitif vaka yaşamadık. Allaha şükür bugüne kadar sorunsuz bir şekilde hazırlıklarımızı geçirdik” diye konuştu.

Son durumu değerlendirdi
Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) liglere devam kararı sonrası, 19 Haziran’da başlatılması planlanan TFF 1. Lig maçları için hazırlıklarını yoğun bir tempoyla sürdüren Eskişehirspor’da, takımın son durumunu ve geride kalan çalışma dönemini değerlendiren Teknik Direktör Mustafa Özer, “Allaha şükür bugüne kadar sorunsuz bir çalışma dönemi geçirdik” ifadelerini kullandı.
 
Protokole uyarak
TFF’nin belirlediği Futbola Dönüş Protokolüne uyarak başarılı bir hazırlık dönemi geçirdiklerini aktaran teknik adam, “Kulüp doktorumuz Barış Kurtgöz’ün aldığı tedbirler altında, 13 Mayıs’tan itibaren çalışmalara başladık. İki kez koronavirüs testinden geçtik ve pozitif vaka yaşamadık. Hazırlık döneminde sadece 1 gün takıma izin verdik ve bu izin gününü de oyuncularımız tesislerde geçirdi” dedi.
 
Yönetim sürekli yanımızda
Önceki gün Siyah-Kırmızılı takımın bayramını kutlayan Başkan Mustafa Akgören ve yöneticilere de teşekkür eden Özer, “Ülke futbolunun ve Eskişehirspor’un içinde bulunduğu ekonomik krize rağmen, başkanımız ve yöneticilerimiz sürekli yanımızda. Şehrin arma ve renklerden uzaklaştığı bu dönemde, tüm imkanları zorlayarak kulübü yaşatmaya çalışıyor” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon
bilek26 28 Mayıs 2020 16:56

Şehir arma ve renklerden uzaklaşmadı siz ve yönetim istifa etmeyerek bu kötülüğü yapmaktasınız.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi