TSYD BAŞKANI TFF’Yİ KINADI

Videoyu Aç TSYD BAŞKANI TFF’Yİ KINADI
A
a

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şube Başkanı Sadi Seda, TFF tarafından sözleşmesi feshedilen Suat Arslanboğa hakkında yazılı açıklamalarda bulundu. Seda, kararı şiddetle kınadıklarını belirtti.


 
Üzüntüyle karşıladık
Seda açıklamasında, “İlimiz Süper Lig hakemlerinden Suat Arslanboğa’nın profesyonel hakemliğinin Türkiye Futbol Federasyonu tarafından hafta başında feshedildiğini büyük üzüntüyle karşıladık. Sayın Arslanboğa, sayılan ve sevilen, şehrimizi başarıyla temsil eden bir isimdir. TSYD Eskişehir Şubesi olarak, halen ülkemizin önemli hakemleri arasında yer alan Sayın Arslanboğa’ya TFF tarafından kesilen bu ağır faturayı şehrimize verilen bir ceza olarak görüyor ve olarak şiddetle kınıyoruz” ifadelerini kulandı.
 
Kurban seçildi
Başkan Seda, “Kendi branşlarında sivrilerek zirveye çıkmış, en olgun çağlarında bir kalemde harcanan değerlerimizin son örneklerinden biri de şüphesiz Suat Arslanboğa’dır. Türkiye Liglerinde büyük hatalar yapan onlarca hakem dururken Suat Arslanboğa’nın kurban seçilmesi asla kabul edilemez. Dolasıyla Arslanboğa asla yalnız değildir! Adalet sözcüğünün giderek yalnızca sözlüklerde kaldığı ülkemizde TFF’den bu hatalı kararı tekrar gözden geçirmesini en kısa zamanda adalet sözcüğünü yeniden tesis etmesini bekliyoruz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi