Bayram tatili dönüşü 24 araç ve sürücüsü dron denetimlerinden kaçamadı Bayram tatili dönüşü 24 araç ve sürücüsü dron denetimlerinden kaçamadı

Bilecik’te alışveriş için girdiği Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Marketi’nde küflü sucuğu gören müşteri hayrete düştü ve o anları görüntüledi.

Bilecik merkez İstiklal Mahallesi Dr. Şerafettin Akbay Caddesi üzerindeki hizmet veren Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Marketi’ne dün akşamüstü alışveriş yapmak giren bir müşteri sucukların yer aldığı buzdolabını açtı. Ardından Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi markalı bir sucuğu alan müşteri sucukların uç kısımların küflendiğini görünce şok oldu. Hemen cep telefonu ile sucukların görüntüsü çeken müşteri İbrahim Rafet Sünetci, "Dün eve giderken Tarım Kredi Kooperatif marketine uğradım. Ev için alışveriş yapacaktım. Dolaba elimi attığım, sucuğu elime alınca şaşırdım. Çünkü sucuk bu şekildeydi küflenmişti. Yani çok şaşırdım böyle bir gözde bir markette sucukların böyle durmasına anlam veremedim. Zaten yarım saat sonrada görevliler tarafından toplanıldı. Ama daha çok dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Kaynak: iha