Vali Ayyıldız, polis ve jandarmanın bayramını kutladı

Videoyu Aç Vali Ayyıldız, polis ve jandarmanın bayramını kutladı
A
a

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız ve Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç, görevi başındaki jandarma ve emniyet personelini ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Eskişehir’de de sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Ramazan Bayramı kutlama töreni yapılmadı. Bu sebeple Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız ve Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç, ilk olarak Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, görevi başındaki emniyet görevlileri ile bayramlaştı. Daha sonra Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı’na giden Vali Ayyıldız ve İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, jandarmanın Ramazan Bayramı’nı kutladı.
Covid’ten Uzak Bayrama Kavuşalım
Bayramlaşma sonrasında kısa bir açıklama yapan Vali Ayyıldız, “Tüm Eskişehirli hemşerilerimizin ve Türkiye’mizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyoruz. Başta lanetlediğimiz İsrail zulmünün en kısa zamanda sona ermesi dileğiyle tüm İslam aleminin de Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyoruz. Bayramın inşallah ağız tadıyla kutlayacağımız her türlü musibet, bela, zulmün sona ereceği bir Ramazan Bayramı’na kavuşma dileğiyle herkesin bayramını tebrik ediyorum. İnşallah sıhhat ve afiyet içerisinde Covid’ten uzak bir bayrama kavuşmak dileğiyle de başta büyüklerimiz olmak üzere hepsinin ellerinden öpüyor, tüm Türkiye’mizin İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
Arıman Web reklam
1000
icon
dağ çiçekleri 13 Mayıs 2021 22:09

Yakın tarihe kadar Valiler dini bayramlarda, ya çocuk yuvalarını ziyaret eder, ordaki öksüz, yetim çocuklara hediyeler getirerek devletin uzanan şefkatli elleri ile sevindirirlerdi. Yada, huzur evlerini, yaşlı bakım evlerini ziyaret eder, gelen gideni pek olmayan, unutulmuş, insana muhtaç, hatırlanmayı bekleyen yaşlı vatandaşlarımıza devletin şefkatli ellerini uzatırlardı. Ya şimdi? Artık unutuldular mı?Belki de hatırlanmak istenmiyorlar. Ancak unutulmamalıdır ki; Devlet çocuklarına ve ülkesine yaptıkları hizmetlerle yaşlılarına verdiği değerle medeniyet ufkunda yol alabilir. Başta, şefkate muhtaç çocuklar ile yaşlılarımızın ve tüm halkımızın bayramı kutlu olsun.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi