Vişnelik Mahallesi Vişne Ağaçları İle Anılacak

Videoyu Aç Vişnelik Mahallesi Vişne Ağaçları İle Anılacak
A
a

Daha Önce Gerçekleştirdiği Çalışmalar İle Katılımcı Yönetim Anlayışının Başarılı Örneklerini Ortaya Koyan Odunpazarı Belediyesi, Bu Kez De Vişnelik Mahallesi’Ne Vatandaşın İsteği Doğrultusunda Vişne Fidanları Dikmeye Başladı.

Odunpazarı Belediyesi, bu kez de Vişnelik Mahallesi’ne vatandaşın isteği doğrultusunda vişne fidanları dikmeye başladı.
Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Kent Konseyi tarafından mahallelerde kurulan mahalle meclisleri ve mahalle muhtarları ile birlikte vatandaşların taleplerini değerlendiriyor. Son olarak, Odunpazarı Kent Konseyi Vişnelik Mahalle Meclisi ve Vişnelik Mahalle Muhtarlığı tarafından vatandaşlarının taleplerini alan Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların isteği doğrultusunda mahalleye vişne fidanı dikiyor.
Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mahallede yer alan parklara ve isteyen vatandaşların bahçelerine vişne fidanları dikmeye başladı.
“Vişnelik Mahallesi’ne özel”
Vişnelik Mahallesi’nin adına özel bir çalışma yaptıklarını belirten yetkililer, Vişnelik Mahallesi’nin vişne ağaçları ile anılacağını ifade etti. Vişne fidanı dikme çalışmasının Vişnelik Mahallesi’ne özel olduğunu vurgulayan yetkililer, diğer mahallelerde de farklı çalışmalar yapılacağını kaydetti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi